Tanec pro děti a mladistvé

Za podpory mateřských, základních a středních škol společnost Easy To Dance založila unikátní projekt pro děti a mladistvé, který kloubí psychickou, fyzickou a společenskou činnost. Ve spojení s vhodným tanečním stylem ideálně podporuje přirozený vývoj dítěte a rozvíjí tak jeho touhu po aktivitě.

Taneční výuka pomáhá v rozvinutí pohybové kultury a zároveň podporuje zdravý tělesný vývoj dětí. Tanec nabízí ideální možnost pro vyplnění volného času spolu s vytvářením společenských hodnot a návyků společenského chování. Orientace na tento druh aktivit podporuje u dětí rozvoj koordinace, logického myšlení a volních vlastností které budou užitečné při budoucím uplatnění v životě.

Taneční projekt pro děti od společnosti EasyToDance garantuje výukový program vypracovaný na základě osvědčených pedagogických zásad zajišťujících ideální způsob výuky. Výuka je vedena našimi vyškolenými lektory s letitou praxí v oblasti výuky jedinců i skupin všech věkových kategorií.

Náš program se soustředí na celkovou pohybovou aktivitu. Napomáhá všeobecnému rozvoji, správnému držení těla a rozvoji koordinačních schopností. Lektor ve výuce využívá různé formy rytmických cvičení, testů pružnosti a kondice, které jsou důležité pro zvládnutí těchto dovedností.

Taneční program pro děti společnosti EasyToDance se zabývá výukou standardních a latinsko-amerických tanců na profesionální úrovni.

Nezávazná objednávka