Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky.

Obecné otázky

Co jsme zač?
Jsme taneční studio, které má možnost působit na různých místech a tanečních sálech v Praze. Nejsme vázání jedním místem kde vyučujeme.
Co se u nás naučíte?
Naučíte se u nás veškeré latinskoamerické a standardní tance. Lze se také věnovat výuce salsy nebo bachaty.
Kde výuka probíhá?
Výuka probíhá na několika místech po celé praze. Konkrétně se jedná o: TK Maestro na Pankráci, Bohemi Dance v Holešovicích, 28. Pluku 524 ve Vršovicích. Je také možné aby výuka probíhala ve vašich vlastních prostorech po společné domluvě.
Kdo vede výuku?
Výuku vede vždy jeden z našich profesionálních trenérů Taneční akademie EasyToDance.
Jsem uplný antitalent. Mohu se i přes to naučit tančit?
Ano samozřejmě. Výuka je vždy přizpůsobena schopnostem a dovednostem jedince, tak aby si každý z taneční hodiny odnesl cené informace které jeho taneční um posunou zase o stupínek výše.

Přihlašování kurzů a platby

Jak si objednám kurz/ lekci?

V sekci Taneční kurzy (pro veřejnost, pro firmy, tanec pro děti) si vyberete požadovaný kurz, nebo jinou námi nabízenou položku a vyplníte příslušný kontaktní formulář s poptávkou daného kurzu/ lekce. Obratem se Vám ozveme s potřebnými informacemi.

Jakým způsobem probíhá platba?

Platby probíhají převodem na účet 2114680525/ 2700. Po dohodě lze také platit přímo na místě lekce, nebo kurzu v hotovosti. Platba musí být připsána na účet nejpozději v den konání lekce, nebo kurzu.

Plánování lekcí

V jakých termínech kurzy probíhají?
V sekci Taneční kurzy > Pro veřejnost najdete v rámci každého kurzu vypsané termíny, ve kterých se kurzy probíhají.
Jak si mohu domluvit termín individuální lekce/ Pro-Am lekce?
Po uhrazení kurzovného předáme Váš kontakt trenérovi, který s Vámi bude spolupracovat. S trenérem se následně dohodnete na termínu, který Vám nejlépe vyhovuje.
Nemohu se dostavit na lekci. Co mám dělat?
Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete dostavit na lekci, dejte o tom vědět lektorovi nebo nám co nejdříve, aby Vám trenér mohl najít jiný termín. Upozorňujeme, že zrušit lekci méně jak 24 hodin před jejím konáním lze pouze 2x. V ostatních případech Vám lekce propadne. V případě, že se nedostavíte na předem ohlášenou lekci, lekce bohužel propadá.
Jak mohu přerušit probíhající kurz?
Pro přerušení kurzu je nutné kontaktovat buď vašeho trenéra, nebo nás na telefoně 774 876 504 nebo na mail info@easytodance.cz.

V průběhu kurzů a lekcí

Jaké si mám vzít oblečení?
Doporučujeme vzít si oblečení které je Vám pohodlné a nebrání ve volném pohybu. Jako obuv doporučujeme taneční boty, pokud je nevlastníte, postačí boty s gumovou podrážkou, která však při kontaktu s parketem nezanechává šmouhy.
Je kurz fyzicky náročný?
Každý kurz je přizpůsoben dle fyzických možností účastníků, které bývají přímo úměrné jejich znalosti tanečního umění. V případě individuálních a Pro-Am lekcí zvolí intenzitu a náročnost lekce trenér v závislosti na fyzických možnostech klienta.

Máte nějaký dotaz, který zde není uveden? Neváhejte se nám ozvat na email info@easytodance.cz nebo telefonicky na 774 876 504, rádi Vám vše vysvětlíme.